Corteva Agriscience – це публічна, глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам у всьому світі найповніше портфоліо в галузі – включаючи збалансований та різноманітний вибір насіння, засобів захисту сільськогосподарських культур та цифрові рішення, орієнтовані на максимізацію продуктивності для підвищення врожайності та рентабельності. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне працювати з зацікавленими сторонами всієї продовольчої системи, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 року. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont.

З 2013 року передове насіння соняшнику та кукурудзи почало вироблятися в Україні - Corteva побудувала сучасний насіннєвий комплекс в с. Стасі Полтавської області. В завод було інвестовано понад $ 56 млн. Загалом в компанії працює понад 300 людей, не враховуючи сезонних та тимчасових працівників. 

Минулого року компанія проголосила Цілі сталого розвитку до 2030 року, яка включає в себе 14 цілей, які повинні бути досягнуті протягом наступних 10 років. Стратегія базується на чотирьох основних напрямках: цілі заради фермерів, цілі заради землі, цілі заради спільнот, в тому числі розвиток молоді, і цілі для операційної діяльності компанії. Серед своїх соціальних зобов’язань компанія виділяє проєкти, пов’язані з залученням молоді до сільського господарства, розширенням прав і можливостей жінок та допомогою громадам.

Минулого року в Україні компанія заснувала та фінансує інноваційну освітньо-грантову програму TalentA для розвитку та підтримки талановитих сільських жінок-фермерок. Програма складається з навчально-освітнього хабу з майже 40 лекцій з розвитку soft skills, бізнесу, сучасних агрономічних технологій, доступу до фінансування, а також юридичної грамотності та сталого розвитку. Друга частина програми являє собою грантовий конкурс на реалізацію проєктів, метою яких є забезпечення продовольчої безпеки в громадах. В 2020-2021 році в навчанні взяли участь 95 фермерок з усіх областей України. Шість переможниць минулого року отримали гранти на загальну суму 19 000 дол.США. В 2021 році буде оголошено три переможниці, які розділять сукупний грантовий фонд у 22 000 дол. США. Імена будуть оголошені 15 жовтня в Міжнародний день сільських жінок. Corteva реалізує проєкт за підтримки міністерства аграрної політики і продовольства України, Фонду ООН у галузі народонаселення, Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та Всеукраїнської ради жінок-фермерок.

Компанія багато приділяє уваги залученню молоді до сільського господарства. Зокрема три роки поспіль компанія працює з лідерами думок серед підлітків, реалізуючи різноманітні програми колаборації в соціальних мережах. Також  у 2021 році за підтримки Міністерства освіти та науки України, Малої академії наук України та Київського Національного університету біоресурсів та природокористування України компанія ініціювала та фінансує програму «Scientibattle», мета якої сприяти популяризації агробіологічних наук серед школярів і школярок та розвитку їхнього потенціалу в сільському господарстві. Програма передбачає освоєння школярами нових знань, змагання з подарунками для облаштування кабінетів та грантовий конкурс на реалізацію аграрних проєктів. Очікується, що в програмі візьмуть участь понад 1200 учнів закладів освіти з сільської місцевості.  

Corteva Agriscience піклується про розвиток села Стасі Полтавської області, де розташований насіннєвий комплекс Corteva Agriscience ТОВ «Стасі Насіння», та активно підтримує місцеву спільноту. 

З моменту свого заснування у 2013 році насіннєвий комплекс вже інвестував понад 3 мільйони гривень у розвиток села для того, щоб покращити інфраструктуру, сферу медицини, освіти та соціальне життя громади.

Зокрема компанія регулярно ремонтує дороги, купила для села машину швидкої допомоги, регулярно допомагає місцевій школі, дитячому садочку та підтримує багато інших ініціатив села.

Компанія багато уваги приділяє соціальній підтримці вразливих верст суспільства. Зокрема Corteva Agriscience виділила 15 000 дол. США благодійному фонду Let’s Help, який забезпечив продуктами харчування півтори тисячі самотніх літніх людей по всій Україні в рамках програми «Гідна старість». Corteva підтримала з інклюзивну пекарню Good Bread, де працюють люди з ментальною інвалідністю, і в рамках спільного проєкту з ними передала на благодійність святкову випічку благодійним фондам, домам мілосерддя та дитячим будинкам сімейного типу в різних регіонах України. Також, в перші місяці епідемії COVID-19, відповідаючи на запит Всеукраїнського благодійного фонду «Крона», Corteva Agriscience надала у центри невідкладної медичної допомоги та лікарні по всій Україні засоби для скринінгу – 175 інфрачервоних термометрів, які дозволяють тим, хто знаходиться на передовій, захищати себе шляхом обстеження пацієнтів на відстані.